Przejdź do treści

Montaż wideo: Trajka Drift trike-Trike76 from Poznań

Trajka Drift trike-Trike76 from Poznań

Montaż wideo: Drift trike-Trike76 from Poznań

Dla zaprzyjaźnionej firmy przygotowano krótki film promujący wyjątkowy, trójkołowy pojazd do jazdy w kontrolowanym poślizgu Drift trike-Trike76. Ten niski, lekki pojazd dedykowany jest wszystkim tym, którzy myślą o nauce driftowania. Jest to możliwe dzięki połączeniu zwykle rowerowej ramy z podwoziem kartingowym, przednim rowerowym kołem i oponom ze specjalnymi nakładkami z tworzywa. Do tego dochodzi silnik o mocy 7 KM, tarczowe hamulce, automatyczne sprzęgło, wyprofilowane siedzisko i kilka innych detali. Całość waży 55 kg.

Sam pomysł, by połączyć karta z rowerem dotarł do Europy z US. Okazało się, że trajka daje dużo radości zarówno najmłodszym, jak i starszym fanom uślizgów. Pozwala „uczyć się” uślizgów w kontrolowany, bezpieczny sposób przy bardzo niskich kosztach.

Jeśli będziesz chciał tego spróbować — napisz. Skontaktuję Cię z osobą, która zna w Drift trike-Trike76 każdą śrubkę. Opowie Ci też o szczegółach technicznych, gwarancji oraz np. jak wciągnąć trajke w koszty firmy. Trike76 to ekipa motoryzacyjnych zapaleńców związana od wielu lat ze sportem motocyklowym.

Dodaj komentarz