Przejdź do treści

Łamanie i skład publikacji: Podręcznik Wielka Pętla Wielkopolski

  • DTP

Łamanie i skład publikacji: Podręcznik Wielka Pętla Wielkopolski

Wielka Pętla Wielkopolski jest wodnym szlakiem dostępnym dla fanów żeglarstwa, kajakarstwa, wakeboardingu i windsurfingu, a także amatorów turystyki konnej i rowerowej. Biegnie wokół największych rzek w regionie. Jego wyjątkowość polega na wykorzystaniu równoleżnikowego kierunku przepływu rzek: Warty i Noteci oraz południkowego położenia kanału Warta-Gopło. WPW leży na terenach trzech województw: wielkopolskiego, lubuskiego i kujawsko-pomorskiego i liczy niemal 690 km. Połączona jest poprzez Odrę z Europą Zachodnią a przez Kanał Bydgoski z Wisłą i innymi rzekami Drogi Wodnej E-70 aż z Kaliningradem.

Dla Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej agencja Tarraya PR Warriors miała możliwość realizacji rocznej, ogólnopolskie akcji promocyjnej Wielkiej Pętli Wielkopolski. Kampanii polegała na wypromowaniu Wielkopolski jako miejsca, w którym miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą świetnie spędzić czas, przy okazji zwiedzając region, pełen historycznych miejsc i ciekawej architektury.

Współpraca z agencją obejmowała łamanie i skład publikacji w Adobe InDesign, research pod kątem baz danych, content marketing i inne działania marketingowe.